Turite klausimų? Skambinkite

8 610 32320

info@greenlita.lt

Kompostavimas su Jorakompost

Kompostavimo įrenginiai JK125, JK270, JK400 –
pavers visas maisto ir sodo atliekas kompostu per 6-8 savaites!


Mechaniniai Jorakompost kompostavimo įrenginiai yra patogūs ir paprasti naudoti ištisus metus.

Unikalios konstrukcijos švediški kompostavimo įrenginiai per trumpą laiką paverčia virtuvės ir sodo atliekas vertingu kompostu, kuris tinkamas iš karto terpti į dirvą.

Galima kompostuoti ir nupjautą žolę, bet kompostas bus vertingesnis, jei maišysite ją su kitomis organinėmis atliekomis.

Izoliuotas ir lengvai pasukamas kompostavimo įrenginys užtikrina šilumos paskirstymą ir aktyvų atliekų irimą. Todėl atliekos virsta kompostu labai greitai per 6-8 savaites. Dėl mikroorganizmų veiklos organinių atliekų virtimo kompostu metu išsiskiria šiluma. Dėl aukštos temperatūros kompostavimo įrenginio viduje tinka kompostuoti visas virtuvės atliekas, taip pat mėsos ar žuvies likučius. Šoniniuose skyduose yra vėdinimo angos. Tinkamas vėdinimas užtikrina bekvapį atliekų irimą.

Dėl 2 kamerų sistemos atliekos šiuose komposteriuose kompostuojamos nuolat. Atliekos periodiškai talpinamos į pirmąją kamerą, kol ji užsipildo. Po to atliekos kraunamos į antrąją kamerą, o ją užpildžius, iš pirmosios kameros galima kratyti subrendusį kompostą.

Įrenginiai sandarūs, perdirbamos atliekos nepasiekiamos parazitams ir graužikams.

Įvairių talpų kompostavimo įrenginiai yra patogūs, lengvai pernešami ir paprasti naudoti ištisus metus.

Kompostavimas vyksta natūraliu būdu. Kompostuojant nenaudojami jokie cheminiai priedai ar bakterijos. Atliekos maišomos su pjuvenų granulėmis (1/10 dalis nuo atliekų kiekio) arba pjuvenomis (1/3 dalis nuo atliekų kiekio) teisingam anglies (C) ir azoto (N) santykiui pasiekti. Kaip anglies šaltinį, iš dalies ar visai pakeičiant pjuvenas, galima naudoti smulkintą kartoną, kiaušinių dėklus, popierinius rankšluosčius, mažų naminių gyvūnėlių kraiką, sudžiuvusius lapus.

Mėgaukitės matydami, kaip virtuvės ir sodo atliekos virsta vertingu kompostu. Kompostą galite naudoti vejoms, lysvėms, vazoniniams augalams ar gėlynams puoselėti.


Daugiau informacijos skiltyje D.U.K. (Dažnai užduodami klausimai)


Pramoninis JK5100 organinių atliekų kompostavimo įrenginys


Automatinis atliekų kompostavimo įrenginys JK5100, skirtas grupėms iki 250 žmonių. Įrenginys turi unikalų maišytuvą ir nerūdijančio plieno kompostavimo talpą.

JK5100 įrenginiu lengva ir patogu kompostuoti atliekas ten, kur gyvenate ar dirbate.

Siekiant gauti higienišką ir kokybišką kompostą, įrenginyje įrengtos 2 sandarios kameros. Prieš patekdamos į kompostavimo kamerą, atliekos susmulkinamos. Dėl unikalaus automatinio maišymo metodo, pirmojoje kameroje prasideda kompostavimas. Po dviejų savaičių apdorotos atliekos patenka į antrąją kamerą, kur jos bręsta ir virsta vertingu kompostu.

Kompostavimo įrenginys atitinka aukštus naudojimosi ir higienos standartus. Jo priežiūra nesudėtinga. Atliekų talpinimo ertmė įmontuota patogioje vietoje. Komposto kameros turi apžiūros langelius.


Joraform Biocontainer - ypač našus visų organinių atliekų kompostavimo įrenginys, kurio veikimas pagrįstas pasaulyje pripažinta pažangiausia kompostavimo technologija


Joraform BioContainer turi izoliuotas lygiagrečiai esančias atliekų talpinimo ir brendimo talpas. Todėl šis įrenginys ypatingai našus, nepaisant jo kompaktiško dydžio.

Siekiant kuo efektyviau paversti atliekas gerai subalansuotu kompostu, įrenginyje įdiegta moderni valdymo sistema, kuri kontroliuoja temperatūrą ir atliekų lygį kamerose.

Joraform BioContainer turi programuojamą valdymą, kuris nesunkiai suderinamas pagal atliekų tipą.

Įrenginyje įdiegta funkcija, kuri leidžia pakartotinai panaudoti susidariusį perteklinį komposto skystį, todėl šio įrenginio nereikia jungti prie kanalizacijos sistemos.


Joraform BioContainer privalumai:

  • Emisiją kontroliuojantis įrenginys, kuriame pritaikyta inovatyvi uždaro kompostavimo technologija
  • Saugiai kompostuoja visas organines atliekas
  • Ypač našus
  • Kompostavimo trukmė - tik 28 dienos!
  • Gali stovėti ypač šaltoje aplinkoje

Patikslinkite paiešką

Prekių palyginimas (0)


JK125

JK125

Mechaninis įrenginys maisto ir sodo atliekoms kompostuoti. Kompostuoja 10-15 litrų atliekų ..

537.51€ Be PVM: 444.22€

JK270

JK270

Mechaninis įrenginys maisto ir sodo atliekoms kompostuoti. Kompostuoja 25-30 litrų atliekų ..

659.50€ Be PVM: 545.04€

JK400

JK400

Mechaninis įrenginys maisto ir sodo atliekoms kompostuoti. Kompostuoja 60-80 litrų atliekų ..

1 179.50€ Be PVM: 974.79€

JK5100

JK5100

Prekės aprašymas Automatinis įrenginys maisto ir sodo atliekoms kompostuoti. Įrenginys yra t..

Kaina sutartinė Be PVM: Kaina sutartinė

BioContainer

BioContainer

Prekės aprašymas Automatinis įrenginys visoms organinėms atliekoms kompostuoti. Biok..

Kaina sutartinė Be PVM: Kaina sutartinė

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)